KTeknik Servis Beylikdüzü - Beykent/ İSTANBUL

Telefon Tamiri Servisi

Profesyonel Teknik Destek
BİZE ULAŞIN
Teknik servis talep formunu doldurun müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçsin.
SERVİS FORMU
s24-ulta
iphone-15-pro-max
cropped-techno-store-xiaomi-13-pro

Beylikdüzü Telefon Tamiri Servisi

Beylikdüzü Telefon Teknik Servis

Telefon teknik servis işi nüfus yoğunluğu ile de doğru orantılı olarak özellikle başta İstanbul olmak üzere metropollerde her işlek caddede en az bir cep telefonu tamircisi görebilecek derecede popüler oldu. Bunda mobil operatör abone sayısının neredeyse ülke nüfusu ile aynı değere ulaşmasının da büyük payı var. Genç nüfusun yüksek olduğu ülkemizde akıllı telefon kullanım yaşının her geçen gün biraz daha düşmesi, ayrıca işi yüzünden veya başka bir nedenden dolayı birden fazla telefon kullanımı da rakamları yükseltiyor. Bütün bu dinamikler sayesinde telefon teknik servisi günümüzün en revaçta olan iş kollarından biri haline geldi. Konu telefon teknik servisi olduğunda kullanıcılar için ise ilk şart güvenebilecekleri bir telefon tamircisi bulmak oluyor.

İstanbul’un Avrupa yakasında Beylikdüzü merkezi bir konumunda bulunan 23 yıllık teknik servis deneyimine sahip KTeknik Servis, sektörün en bilinen telefon teknik servislerinden biridir. KTeknik Servis’de tamir işlemlerinin birçoğu aynı gün aynı saat içinde tamamlanmaktadır. KTeknik Servis olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem çerçevesinde, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız tamir hizmetini en uygun cep telefonu tamir fiyatları ile müşterilerimize sunuyoruz

Cep Telefonu Tamiri

Günümüzde özellikle kur nedeniyle yükselen cep telefonu fiyatları, kullanıcıların cep telefonları bozulduğunda ya da herhangi bir hasar aldığında yenisini almak yerine öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Cep telefonu tamiri yaptırmak kullanıcılar için her zaman birincil çözümdür. Diğer taraftan bilinçli kullanıcılar da iyi ve güvenebilecekleri bir teknik servisin önemini bilirler.

KTeknik Servis’ de sunduğumuz hizmetin ve işin kalitesi bizim için birinci sıradadır. Bu anlayışımız kapsamında orijinal parça kullanımıyla sağladığımız telefon tamiri hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Bu da müşteriler tarafında takdir toplayarak cazip cep telefonu teknik servislerinden biri olmamızı sağlıyor.

Güvenilir Telefon Teknik Servisi

Herhangi bir şeyin tamiri söz konusu olduğunda güvenilir bir tamirci bulmak kullanıcılar açısından en birincil öneme sahip olur. Telefonları bozulan veya hasar gören kullanıcılar için de cep telefonu tamiri yaptıracakları yerin güvenilir telefon teknik servisi olması seçim sırasında ilk kıstaslarından biridir. Ayrıca birçok insanın aylık gelirinin üzerinde fiyatlara cep telefonu aldığı ülkemizde güvenilir teknik servis bulmak da biraz daha kritik bir öneme sahip olabiliyor.

Elbette telefon teknik servisi konusunda titiz olmak için mutlaka pahalı bir telefona sahip olmak gerekmiyor. KTeknik Servis’te başta ekran ve ön cam değişiminden kasa değişimine, batarya değişimi, arka kapak değişimi, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi, entegre değişimi ve çok daha fazlası olmak üzere cep telefonuyla ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

Hizmet sektöründe kusursuz iş yapmanın ve güven yaratmanın sağladığı müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz. Telefon tamirinde güven, yapılan hizmetin kalitesiyle, hızıyla ve fiyatıyla bir bütün olarak sağlanır. KTeknik Servis olarak bugün geldiğimiz noktada, kazandığımız müşteri memnuniyeti bizim bu işte en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Tamirini gerçekleştirdiğimiz telefon markaları arasında Beylikdüzü Samsung, Apple iPhone, Xiaomi, Huawei, General Mobile, LG,  Realme ve Oppo gibi tüm başlıca markalar ve daha fazlası yer almaktadır.

Telefon Teknik Servis

Cep Telefonu Ekran Değişimi

KTeknik Servis’de piyasada yer alan tüm cep telefonu markalarının ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman teknisyenler tarafından ileri teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Cihazınızdaki veriler silinmez.

Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Servisimizde ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone, Samsung, Huawei,  Xiaomi ve Oppo telefonların ön cam değişimi yapılmaktadır

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Beylikdüzü ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla KTeknik Servis’e gönderebilirsiniz. Bunun için  kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır

Cep Telefonu Kasa Değişimi

Cep telefonlarının kasalarında düşme ya da darbe sonucu hasar oluşabilmektedir. Darbenin derecesine göre de çizik, kırık, göçük veya boyada soyulma gibi hasarlar görülebilir. KTeknik Servis’de telefonunuzun markası ne olursa A kalite kasa değişimi yapılarak cep telefonunuzun kozmetik görüntüsü ilk aldığınız günkü haline döner. Kasa değişimi işleminde telefonunuzdaki bilgileriniz silinmez ve ortalama yarım saat içerisinde telefonunuz size teslim edilir.

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Bazen düşme ya da darbeler neticesinde telefonunuzun kamerası hasar alabilir. Cep telefonunuzun kamerasının hasar alması, çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorunlarda teknik servisimize ulaştırdığınız cihazınıza arıza tespiti yapılır. Çıkan neticeye göre çözümün kamera değişimi olduğu ortaya çıkabilir. KTeknik Servis’de gerçekleştirilen kamera değişimi işleminde takılan yeni A kalite arka kamera ile telefonunuz tekrar ilk günkü orijinal performansına ulaşır. Kamera değişimi 1 saat içerisinde tamamlanmakta, işlem sırasında cihazdaki bilgiler ve rehber silinmemektedir.
Telefon Teknik Servis

Cep Telefonu Batarya Değişimi

Cep telefonlarının gücünü aldığı parça olan bataryaların bir zaman sonra bakımının yapılması ve gerekli olması halinde değişmesi şarttır. Batarya değişimi öncesinde cihazınızın bataryasının ölçümü yapılmakta ve yapılması gereken işlemle ilgili size bilgi verilmektedir.

Lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. KTeknik Servis’de  AAA kalite batarya değişimi yapılan telefonunuz, tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. KTeknik Servis’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Garantili Cep Telefonu Tamiri

KTeknik Servis’deki cep telefonu tamirlerinin 3-6 aylık garantisi bulunmaktadır. Bu süre içerisinde telefonunuzda yapılan tamir işlemiyle ilgili bir sorun yaşamanız halinde teknik servisimize bu durumu iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Konuyla ilgili önemli nokta olarak cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerektiğini belirtelim.

Yerinde Telefon Tamiri

Cep telefonlarının hem günlük hem de iş hayatımızın merkezine yerleşmesiyle onlarsız bir hayat düşünmek çok zor. Öyle ki cep telefonumuzda meydana gelen bir hasar ya da arızanın cihazı kullanılamayacak bir duruma getirmesi işlerin aksaması, diğer taraftan kişisel verilerin korunması konularında endişe yaratabiliyor. KTeknik Servis’in yerinde cep telefonu tamir servisi hizmeti sayesinde cep telefonu tamir ihtiyacı olması halinde bulunduğunuz adrese giderek cihazınızın problemini yerinde çözüme kavuşturabiliyoruz. Böylece günlerce beklemek zorunda kalmıyor; işlerinizde herhangi bir aksama yaşamıyorsunuz.

Yerinde cep telefonu tamir servisi hizmetinden faydalanmak için telefonunuzun marka ve modeliyle birlikte yaşadığınız problemleri bize iletiyorsunuz. Buna ek olarak konusunda uzman teknisyenlerimizin sizi ziyaret etmelerini istediğiniz günü ve saati adresinizle birlikte bize bildirmeniz yeterli.

KTeknik Servis müşterilerinin en beğendiği ve gerektiği zaman başvurduğu yerinde cep telefonu tamir servisi hizmetleri arasında ekran değişimi, ön cam değişimi, batarya değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi, arka kapak değişimi, cam kapak değişimi, hoparlör değişimi, kulaklık değişimi, açma kapama tuşu değişimi, mikrofon değişimi, ahize değişimi, şarj soketi değişimi ve daha fazlası yer almaktadır.

Yerinde telefon tamiri süresi ne kadar diye merak edenler için ekran değişimi ve benzeri tüm telefon tamirlerinin ortalama 25 dakika ila 1 saatte tamamlandığını söyleyebiliriz. Adresinize belirttiğiniz saatte gelen teknisyenlerimiz cihazınızı en kısa sürede onarırlar. Teslim edilmeden önce testleri yapılan telefonlarınız sorunsuz bir şekilde size teslim edilir. Ayrıca yaptığımız tüm işlemlerimizin parça ve işçilik garantisinin bulunduğunun altını çizelim. Bütün tamirlerimizi A kalite ve isteğe bağlı orijinal parçalarla yapılmaktayız.

KTEKNİK SERVİS, Tüm telefon problemlerine çözüm üretmek için uzmanlaşmış bir şirkettir. Sahip olduğu geniş ve kapsamlı teknik bilgi birikimi sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunar. İster donanım ister yazılım olsun, her türlü sorunu giderme konusunda profesyonel ekipleriyle öne çıkar. 

KTEKNİK SERVİS’in deneyimli teknisyenleri, en karmaşık sorunlarda bile titizlikle çalışarak mükemmel sonuçlar elde ederler. Ayrıca güncel teknolojiye hakim olan bu servis, yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli kendini geliştirerek müşterilerine en son trendleri takip eden hizmetler sunar. Kaliteli ve güvenilir iş anlayışını benimseyen KTEKNİK SERVİS, her müşterisinin memnuniyetini ön planda tutar ve onlara kesintisiz destek sağlamak için 7/24 hizmet verir.

Müşteri Yönetim Paneli

Tüm teknik servis işlemlerinizi size müşteri panelinizden takip edebilir, cihazınızla alakalı işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

Kusursuz
Müşteri Hizmeti

KTeknik Servis ile hizmet aldığınızda kurumsal firma deneyimini yaşar ve garantili , uygun fiyatlı servis hizmeti alırsınız.

KTEKNİK SERVİS, tüm cep telefonlarına marka bağımsız sorunlarına hızlı ve etkili çözümler sunan güvenilir bir servis sağlayıcısıdır. Profesyonel teknisyenlerimiz, donanım veya yazılım problemleriyle başa çıkabilme konusunda uzmanlaşmıştır.

8 kez ziyaret edildi, bugün 1 ziyaret yapıldı

Arşivler

Kategoriler

Sepet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare